Avé aromatica – aromamasáže

Vítám Tě v prostoru Avé aromatica, v prostoru, který je bezpečným místem setkávání a léčení skrze sdílení, vůně a dotek. Při své práci využívám hlubokých účinků éterických olejů, umění masáže, předávání energie, automatickou kresbu, vykládání karet. Často nechávám prostor intuici a spíše než hlavou se řídím srdcem.

Co jsou éterické oleje?

Jde o těkavé vonné esenciální látky produkované rostlinou. Získávají se převážně destilací z květů, listů, jehličí, kůry a kořenů. Každá lahvička obsahuje vysoce koncentrované účinné látky z několika set až tisíce kilogramů rostlin. Proto je nutné při každém použití éterický olej ředit v rostlinném tzv. nosném oleji. Ten může být meruňkový, mandlový, slunečnicový, olivový, jojobový a další. Éterické oleje mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce organizmu a působit na naši psychiku a emoce.

Jak aromamasáž působí?

– dokáže ulevit od bolesti

– podporuje a zesiluje krevní oběh

– usnadňuje detoxikaci a vyživování kůže

– ovlivňuje lymfu a edémy

– obnovuje svalový tonus

– uvolňuje při smutku a depresi

– učí nás uvědomění si vlastního těla a jeho potřeb

– odstraňuje únavu, napětí a stres

– oživuje tok energie v meridiánech

– navrací klidný spánek

– může předcházet různým onemocněním

Kdy na masáž nechodit?

– když máte horečku

– vitrové kožní onemocnění

– hnisavé kožní onemocnění, plísně

– nádorové bujení

– nemoci jater a ledvin

Jak návštěva probíhá?

Jako každá jiná – u čaje a povídání. V klidu, v pohodě, beze spěchu mi povíš, jak se máš, jak žiješ, co tě trápí, z čeho se raduješ, máš-li nějaký záměr, touhu……….Možná potřebuješ jen klid, péči, upustit od věčných musů a jen tak se nechat hýčkat…… Prostor je vytvořen pro tebe a už jen tím, že v něm jsi, tě léčí.

Tento úvod může trvat 30, ale klidně i 50minut.

Dále máš na výběr aromamasáž v různých kombinacích:

ČÁSTEČNÁ malá – 700Kč (zahrnuje povídání a 50minutovou masáž)

– záda, šíje, hlava

– hýždě, nohy, plosky

– hrudník, paže, šíje, obličej – růžovým olejem

ČÁSTEČNÁ velká – 1100Kč (zahrnuje povídání a 75minutovou masáž)

– záda, nohy, hýždě, plosky, šíje

– záda, paže, hrudník, šíje, hlava

CELOTĚLOVÁ – 1470Kč (zahrnuje povídání a 110minutovou masáž)

Jemná masážní péče mnou nebo tebou navrženou směsí éterických olejů. Zahrnuje masáž úplně celého těla a energetické vyladění. Proto se příliš nelič ani ráno nemyj hlavu.

CELOTĚLOVÁ s automatickou kresbou – 1800Kč (zahrnuje povídání + kresbu až 50minut a 110 minutovou masáž)

Mnohdy je důležité se podívat hlouběji, na situace a vztahy, které, pokud jsou neřešené nebo emočně potlačené, způsobují bolesti, stažení a spasmy. K tomu používám automatickou kresbu – intuitivní napojení. Kresba, aniž bychom nutně potřebovali vědět, co, proč a jak se kreslí, dává do pohybu energie a situace se začíná postupně měnit. Člověku se může někdy až zázračně ulevit už v průběhu kreslení. Dále vytvořím masážní kompozici tak, aby tento proces co nejvíce podpořila. Při přípravě kompozice ráda využívám také vykládací karty esenciálních olejů. No a pak už se jen oddáš voňavému hýčkání.

CELOTĚLOVÁ se záměrem – 1800Kč (zahrnuje povídání a uchopení záměru až 50minut a 110 minutovou masáž s ukotvením záměru v těle)

Už teď si můžeš vytvořit svůj sen, vizi, záměr. Už dnes ho můžeš prožívat jako realitu. Za pomoci vykládacích karet esenciálních olejů připravím kompozici k podpoře záměru a skrze jemnou masáž vnesu do těla a v něm ukotvím.

Ke všem masážím nabízím možnost namíchání následné kompozice tzv. „ošetření na doma“, která umožní celkové doznění. U celotělních masáží s kresbou a se záměrem považuji toto ošetření téměř za nutnost.

Lahvičku 30ml si odneseš za 180Kč, 20ml za 120Kč nebo 10ml roll-on za 100Kč.

V případě použití vzácných olejů – růže, jasmín, lípa, neroli se cena může výrazně lišit.

…….a možná tě ještě zajímá jak vznikl název prostoru. Miluji příběhy, dávají věcem ducha a

vyjímečnost. Tady je ten můj:

Avé je mé druhé jméno, jméno duše, které odstartovalo velké změny v mém životě.

………..sedím v meditačním sedu, je červen 2017 dopoledne. Vidím sebe na břehu moře a sleduji krásnou hru vln třpytících se v letním slunci. V pravidelných intervalech poklidně kloužou písečnou pláží sem a zase zpátky. Náhle se ve vlhkém písku objeví nápis AVE, další vlna a vše je pryč. Až pozdě odpoledne mně vše docvaklo. Rituál – prošla jsem smrtí a znovuzrozením, vyčerpání a únava, obrovská vděčnost, radost, že mohu být, mohu žít, mohu dýchat, že mám tělo……a v tu chvíli mi bylo jasné, že vzkaz v písku bylo mé nové jméno. Ještě malá úprava v podobě čárky nad „e“ a vysvětlením významu jména – „ pro tento život zdravá“.

Jen pro objasnění: celý dosavadní život se točí kolem mého těla a zdraví. Promaroděné dětství, úrazy, nehoda na motorce – špatné hojení – operace nohy, odmítání těla – vzhledu, koketování s mentální anorexií, dlouhá snaha otěhotnět, nemožnost normálně rodit, operace páteře………..tělo si stále říkalo o pozornost. Dnes vím, že byl život, kdy jsem byla jen torzem bez rukou a nohou, v dalším s tělem pokřiveným bolestmi a artrózou……..a …….a pak tento, kdy tělo sice bolí, je různě sešívané, potřebuje péči, ale pro tento život je dokonalé přesně takévé jaké je, je moje a patříme k sobě.

To vše mě zavedlo na cestu jógy, masáží a péče, což ti s láskou nabízím.

 

 


 

Nevíte jak potěšit své blízké? Darujte jim voňavou aromamasáž, určitě budou nadšeni! Dárkový poukaz je vytvořen jak  v dámské tak v pánské variantě.

 

Růžová pro dámy….

 

……..a modrá pro pány