Akce

Sraz na úterní cvičení venku je v ústí do Borského parku proti Hotelové škole. S sebou si přineste jógamatku, bloček nebo deku na sezení, vrstvené oblečení, pití. Přihlašovat se není třeba, cvičíme, pokud se sejdeme alespoň 3. V případě nepříznivého počasí půjdeme do Studia v Havlíčkovce.

Na středeční cvičení ve Studiu je třeba se předem přihlásit, kdykoli, nejpozději ten den do 13.00. Pokud hned neodpovím, ozvu se nejpozději ve 14.00. Cvičíme, pokud se nás sejde alespoň 6.

 


 

POUŤ ŽENY, NOVOLUNÍ 19. 8. 2020, BLIŽŠÍ INFO UŽ BRZY!

 


 

LISTOPADOVÝ VÍKEND V PASEČNICI 6. – 8. 11. 2020, BLIŽŠÍ INFO UŽ BRZY!

 


 

O Jóga nidře 

Jóga nidra je překládána jako bdělý spánek. Jde o nejhlubší relaxační stav, kterého lze jógovými technikami dosáhnout.  Tělo získává všechen prospěch spánku, regeneruje, ovšem vědomí zůstává bdělé. Zažíváme vysoký stupeň sebeuvědomování. Zasahuje i do oblasti podvědomí, odkud vyvstává mnoho nepochopitelných motivů, vzpomínek, neuskutečnitelných tužeb, fobií a zábran. Není třeba je analyzovat, ale je nutné dát jim prostor, aby se projevily a přestaly být skrytou hrozbou. Čistá a klidná mysl člověku umožní odhalit podstatu jeho bytosti a vede k růstu vnímavosti. Sama technika má řadu pozitivních účinků. Přináší rychlý a efektivní odpočinek, vede k obrovské buněčné obnově, posiluje imunitu, odstraňuje úzkost, posiluje paměť, čistí a trénuje mysl, a to i její podvědomou a nevědomou složku.