Akce

 


LISTOPAD


 

Dopřejte si nedělní dopolední protažení. Uvidíte, že po zbytek dne se budete cítit báječně. Nechte rodinu, ať za Vás uvaří, budou mít možnost vlastní improvizace a nebo si zajděte společně do restaurace a nechte se obskakovat. Naučte se rozmazlovat se!

NEDĚLE 18. LISTOPADU, 10.00 – 13.00

 


PROSINEC


 

Nevíte, čím obdarovat své blízké? Rádi tvoříte a nebojíte se experimentovat? Nabízím dva termíny. Přijďte, společně strávíme prima odpoledne, ze kterého si odnesete dva voňavé výrobky.

I.TERMÍN JE UŽ PRVNÍ ADVENTNÍ NEDĚLI 2. LISTOPADU, II. TERMÍN JE TŘETÍ ADVENTNÍ NEDĚLI 16. PROSINCE

 


 

Adventní čas je kouzelným předvánočním obdobím. Někteří z nás ho mají spojený s magií svíček a klidných večerů provoněných vanilkou právě pečeného cukroví, jiní s hektickými nákupy dárků a jídla v hypermarketech. Tak či onak, všichni si můžeme dopřát chvíli zastavení se a spočinutí sami v sobě, zvláště, když nastává novoluní a to poslední v letošním roce. Novoluní symbolizuje neustálé obnovování, začátek i konec. Je to čas na nabírání nové síly, čas na změnu. Máme možnost všeho se zbavit a začít znova. Tentokrát se nejenom jemně protáhneme, ale dopřejeme si příjemné aroma ošetření vhodnými éterickými oleji. Jelikož promačkání chodidel a uvolnění šíje si nejlépe užijete, pokud to udělají jiné ruce, než vaše, vyzvu vás, abyste vytvořili dvojice, prosím, počítejte s tím. Budeme tak krásně připraveni si užít závěrečnou odpočinkovou relaxaci-meditaci.

PŘEDVÁNOČNÍ JÓGOVÁNÍ V PÁTEK 7. PROSINCE, 18.00 – 21.00

 


LEDEN


 

JÓGA PĚTI ELEMENTŮ – VODA, NEDĚLE 13. LEDNA, 10.00 – 13.00

Zvu Vás na téměř roční cyklus pěti volně na sebe navazujících setkání, kde budeme pracovat nejen s fyzickým tělem, ale také s energetickými dráhami (meridiány) a aromaterapií. Teorie Pěti elementů společně s teorií jinu a jangu je jedním ze základních pilířů orientální filosofie a medicíny. Pět prvků tak chápeme jako pět hybných sil, pět činitelů, jejichž vzájemným spolupůsobením vznikají všechny další formy bytí a také dohromady tvoří jeden dynamický celek. Pět prvků představuje roční období, fáze dne, ale i fáze lidského života.